Wycena projektu ogrodu przydomowego

Cena za projekt ogrodu przydomowego ustalana jest indywidualnie. Wpływ na cenę mają wielkość ogrodu, Twoje oczekiwania, ukształtowanie terenu, ilość projektowanych elementów, styl ogrodu, czy projekt jest realizowany przez internet czy tradycyjnie.

Dla przykładu: projekt średniej wielkości ogrodu (1000 m2) to kwota około 3000- 3500 zł.
Projekt ogrodu z dużą ilością roślin (np. ogród angielski lub rustykalny/wiejski) będzie droższy niż nowoczesny  minimalistyczny ogród.
Nizszy będzie koszt ogrodu projektowanego przez internet od ogrodu projektowanego tradycyjnie (nie muszę poświęcać czasu na dojazdy na Państwa działkę).

Pierwszą wstępną wycenę projektu możesz uzyskać po wypełnieniu formularza wyceny i odesłaniu do mnie. Wstępna wycena jest bezpłatna. Jeśli Ci ona odpowiada to zadzwoń do mnie, by omówić dalszą współpracę.
Ostateczną wycenę przedstawiam po zebraniu wszystkich materiałów niebednych do utworzenia projektu (Twoich oczekiwań co do projektu, elementów składowych projektu, pomiarów i inwentaryzacji terenu).

 

FORMULARZ WYCENY

Wycena projektu ogrodu przydomowego jest całkowicie bezpłatna. Uzupełnij formularz podając kilka podstawowych informacji o swojej działce a ja przygotuję dla Ciebie indywidualną wycenę.

Wybierz preferowany styl ogrodu*
angielski
rustykalny/wiejski
śródziemnomorski
japoński
nowoczesny
leśny
tradycyjny ogród przydomowy
jeszcze nie wiem
Czy są jakieś elementy specyficzne na Twojej działce?
duże różnice terenu
silne zacienienie
elementy wodne (staw, rzeka, oczko wodne)
stara roślinność, którą chcę zachować
mała architektura istniejąca na działce
nie ma
Jakie dodatkowe funkcje lub elementy ma zawierać projekt?
altana
drewutnia
miejsce zabaw dla dzieci
elementy wodne np. basen, oczko wodne, kaskada, fontanna itp.
rzeźby
duże donice itp.
miejsce na warzywnik
grilla
szklarnia
dodatkowe pomieszczenia gospodarcze
inne
brak dodatkowych funkcji
Projekt przez internet*
Tak
Nie

 

Wycena projektu ogrodu na balkonie/tarasie

Cena za projekt ogrodu na balkonie/tarasie ustalana jest indywidualnie. Wpływ na cenę mają wielkość balkonu/tarasu, Twoje oczekiwania, ilość projektowanych elementów i detali, czy projekt jest realizowany przez internet czy tradycyjnie.

Dla przykładu: projekt  balkonu to kwota około 1000 zł, projekt dużego tarasu może być wydatkiem rzędu 1500-2000 zł.
Projekt ogrodu na balkonie/tarasie z dużą ilością projektowanych elementów i detali będzie droższy od projektu gdzie będzie tych detali mało.
Nizszy będzie koszt projektu realizowanego przez internet, od tradycyjnego (nie muszę poswięcać czasu na dojazdy do Państwa).

Pierwszą wstępna wycenę projektu możesz uzyskać po wypełnieniu formularza wyceny i odesłaniu do mnie. Wstępna wycena jest bezpłatna. Jeśli akceptujesz takie warunki to zadzwoń do mnie i omówimy dalszą wspołpracę.
Oststeczną wycenę przedstawiam po zebraniu wszystkich materiałów niezbędnych do utworzenia projektu (Twoich oczekiwań, elementów składowych projektu, pomiarów).

 

FORMULARZ WYCENY

Wycena projektu ogrodu na balkonie/tarasie jest całkowicie bezpłatna. Uzupełnij formularz podając kilka podstawowych informacji o swoim balkonie/tarasie, a ja przygotuję dla Ciebie indywidualną wycenę.

Wybierz jakie elementy chcesz umieścić na balkonie/tarasie*
donice z roślinami
oświetlenie
kratki na pnącza
kącik dla dziecka
meble ogrodowe
dekoracje ścienne
jeszcze nie wiem
Gdzie mieści się Twój balkon/taras ?*
w bloku
w domu jednorodzinnym
w domu w zabudowie szeregowej
w domu w zabudowie bliźniaczej
na dachu budynku
inne
Projekt przez internet*
Tak
Nie

 

Wycena projektu zieleni publicznej

Projekt zieleni publicznej wyceniany jest indywidualnie, po przedstawieniu przez klienta podstawowych parametrów inwestycji.